شرایط و قوانین

کاربر گرامی، این قوانین و مقررات برای راحتی و سهولت هرچه بیشتر وضع شده است و هدف محدود کردن کاربران نمی باشد. قوانین و مقررات وضع شده می تواند کمک کند تا کاربران و مدیران فروشگاه تکچین در کنار یکدیگر از تمامی خدمات فروشگاه تکچین به راحتی استفاده کنند.

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه تکچین به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت فروشگاه تکچین هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، فروشگاه تکچین و سایر خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه تکچین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه تکچین از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
خرید کالا و استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی تکچین بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های  فروشگاه تکچین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت مادی و معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به فروشگاه تکچین بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات غیر مجاز می باشد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

فروشگاه تکچین هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این
سایت باشند (همانند نقص اینترنت ، مسائل مخابراتى ، تحریم های ظالمانه ، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

فروشگاه تکچین از طریق آدرس www.Takchin.com در دسترس قرار دارد و هیچ گونه آدرس و اپلیکیشن مشابهی مورد تایید فروشگاه تکچین نیست. آدرس پیج اینستگرام این مجموعه نیز TakchinMarket می باشد و این فروشگاه در هیچ شبکه اجتماعی دیگری و هیچ شناسه دیگری حضور ندارد.

این نکته نیز قابل ذکر است که فروشگاه تکچین در هیچ نقطه در شهرهای ایران نمایندگی ندارد و تمامی سفارشات ثبت شده ، در آدرس درج شده در صفحه تماس با ما پردازش می شود.

تنها راه ارتباطی با کاربران شماره تلفن های درج شده در صفحه تماس با ما و آدرس ایمیل info@Takchin.com می باشد. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل ، پیامک و تماس با نام فروشگاه تکچین ، تخلف و سوء استفاده از نام “فروشگاه تکچین” میباشد.
در صورت دریافت چنین پیامی ، جهت پیگیری قانونی مطلب را به ما گزارش دهید.

تعریف مشتری(کاربر)
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه تکچین اقدام کند.
همچنین از آنجا که فروشگاه تکچین یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات اینترنتی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه تکچین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه تکچین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه تکچین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیفات، امکان دارد فروشگاه تکچین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه تکچین را در پروفایل خود لغو کنند یا درخواست را از طریق تیکت اعلام نمایند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی تکچین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه تکچین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه تکچین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارشات
آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه و یا شرایط جامعه یا مواردی که خارج از اراده مدیران فروشگاه تکچین می باشد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای گنبدکاووس محل عقد صالح می باشد.

با تشکر از اینکه ما را برای خدماتی هر چه بهتر یاری می رسانید.