درباره ما

فروشگاه اینترنتی تکچین ماحصل و نتیجه بیش از 18سال فعالیت و تخصص مستمر مدیران خود در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک ایران و همچنین فعالیت در بازار حقیقی بوده و کلیه مجوزهای لازم برای تجارت الکترونیک از قبیل مجوزهای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن ایران و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و ساماندهی وزارت ارشاد و همچنین مجوز فعالیت صنفی از اصناف را دارا می باشد.

فروشگاه اینترنتی تکچین، یک فروشگاه با توزیع کالا به سراسر کشور بوده و ارسال کالاهای خود را با روش های متنوع از جمله ارسال با اداره پست، تیپاکس، حمل و نقل باربری و توزیع توسط پیک های داخل شهر خود انجام می دهد.

با توجه به تجربه موفق فعالیت حضوری این فروشگاه با برند تک چین و استقبال بی شمار مشتریان این فروشگاه به دلیل عرضه کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین تقاضای روز افزون مشتریان سراسر کشور بر آن شدیم تا فعالیت فروشگاه را با تنوع کالاهای بیشمار و موضوعات متنوع، پس از کسب مجوزهای لازم و تکمیل انبار و سوله ذخیره سازی کالا برای توزیع سراسر کشور بصورت اینترنتی و با برند اختصاصی فروشگاه اینترنتی تکچین عرضه نماییم.

دفتر و انبار پردازش مرکزی کالای تکچین واقع در شهرستان گنبدکاووس که یک شاهراه تجاری در منطقه که منطقه آزاد تجاری اینچه برون نیز در این شهرستان واقع شده و همچنین بازار متنوع کالاها به دلیل هم مرز بودن با کشور ترکمنستان و ورود ترانزیت کالا از طریق راه آهن توسط کشورهای چین، قزاقستان و… می باشد.

سایت و فروشگاه اینترنتی تکچین با تمرکز بر روی کالاهای با کیفیت و معرفی محصولات از طریق وب سایت خود و همچنین شبکه های مجازی مختلف به‌ صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای هموطنان و مشتریان خود آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت حق انتخاب برای مشتری، کالای مورد‌ نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

از آنجا که این مجموعه همواره به دنبال بهبود روند کار و خدمات خود است، لطفا ما را از پیشنهادات و انتقادات خود بی بهره نگذارید، چرا که دلیل پیدایش و بقای این مجموعه مخاطبین و مشتریانش است. برای ارسال پیشنهادات خود لطفا از بخش تماس با ما اقدام فرمائید.

آدرس محل تجزیه سفارشات و انبار کالای فروشگاه اینترنتی تکچین واقع در استان گلستان، گنبد، خیابان بعثت غربی، جنب مجتمع تجاری بعثت، پلاک 101 می باشد.

با توجه به حجم انبوه سفارشات و جهت جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان گرامی، از این پس ثبت سفارش تنها از طریق وب سایت رسمی تکچین صورت میپذیرد.

 

تلفن تماس فروشگاه: 01733240000

تلفن بخش گارانتی: 01733228222

شماره پشتیبان فروشگاه: 09355151149

ایمیل سازمانی جهت مکاتبات: info@Takchin.com

شناسه اینستاگرام:  TakchinMarket@